POMOŻEMY CI ZNALEŹĆ FINANSOWANIE

Przyśpiesz rozwój swojej firmy dzięki funduszom na transfer technologii.

sparkler, sparks, fireworks-1842258.jpg

ESA Spark Funding

Ma na celu przyspieszenie procesu rozwoju produktu firmy integrującej technologię kosmiczną, a także udoskonalenie planu działania na rzecz komercjalizacji. Powinno to zaowocować ulepszoną ofertą dla klientów. Firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie w kwocie do 75 000 euro, plus 20% wkładu własnego. Dofinansowanie może zostać zapewnione w formie pieniężnej lub w postaci roboczogodzin ze strony wnioskodawcy. Harmonogram realizacji projektu powinien wynosić od 6 do 12 miesięcy.

king, chess, checkmate-1846807.jpg

Konkurs ESA Technology Transfer

Konkurs wspiera transfer technologii w oparciu o patenty należące do Europejskiej Agencji Kosmicznej a także firm z polskiego sektora kosmicznego. Jest to świetna okazja do analizy dostępnych rozwiązań realizowanych dla sektora kosmicznego w celu opracowania pomysłu na transfer technologii do zastosowań naziemnych. Pula nagród wynosi 35 000 euro.

The Open Space Innovation Platform (OSIP)

Platforma OSIP została uruchomiona, aby lepiej służyć pojawiającym się potrzebom nowoczesnego sektora kosmicznego. Każdy może zgłaszać pomysły dotyczące nowych technologii i zastosowań kosmicznych za pośrednictwem OSIP. Platforma wspiera osoby, które chcą wnieść swój wkład w europejskie badania kosmiczne i nawiązać kontakt z ekspertami z branży kosmicznej. Zachęca także do zgłaszania pomysłów przez podmioty prawne zainteresowane współpracą z ESA i zdobyciem funduszy lub wsparcia na nowe działania badawcze. W ramach pomysłów na realizację projektów można ubiegać się o dofinansowanie nawet do 175.000 EUR.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Bądź na bieżąco i nie przegap okazji biznesowych.